Atgriezieties galvenajā lapā
15.6.2021

Vai Vivus.lv aizdevums ir kredīts bez ķīlas?

Foto: Pexels.com


Meklējot iespēju iegūt papildu finansiālos līdzekļus, nākas saskarties ar dažāda veida kredītiem. Daži no tiem ir īstermiņa, daži ilgtermiņa, taču vēl citiem ir nepieciešama ķīla. Kā atšķiras kredīts bez ķīlas no tāda, kam tā ir pieprasīta? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem mēs, Vivus.lv, esam apskatījuši šajā rakstā - lasi un uzzini visu, kas nepieciešams, lai izvēlētos sev piemērotāko aizdevumu un pieņemtu atbildīgu lēmumu!


Kredīts ar ķīlu ir drošības tīkls lielu aizdevumu izsniedzējiem


Ķīla – tas ir Tavs īpašums, ko Tu esi gatavs nodot aizdevēja rīcībā, ja nespēsi atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā. Tas ir kā drošības tīkls – aizdevējs var būt pārliecināts, ka caur šo ķīlu atgūs klientam izmaksāto naudas vērtību. Aizdevumi, kuriem nepieciešama ķīla, ir nopietns lēmums, kas Tavu dzīvi var ietekmēt pat uz vairākiem desmitiem gadu. Galvenās atšķirības starp kredītiem ar un bez ķīlas ir aizdevuma apjomā un termiņā:

 • Kredīts ar ķīlu ir liela apjoma aizdevums, kas var sasniegt vairākus simtus tūkstošu;
 • Šāda kredīta termiņš var būt pat 25 gadi un vairāk;
 • Īstermiņa un neliela apjoma kredītus ar ķīlu izsniedz tiem, kam pagātnē ir bijušas problēmas nokārtojot kredītsaistības un veicot maksājumus.


Debitoram nepieciešams ķīlu reģistrēt pie notāra, un tā tiek piesaistīta konkrētajam aizdevuma līgumam. Par ķīlu var kalpot gan kustamais, gan nekustamais īpašums.


Ieķīlā īpašumu tikai tad, ja esi pilnīgi drošs par kredīta atmaksu!


Visbiežāk sastopamās ķīlas ir īpašumi ar lielu vērtību - auto vai nekustamais īpašums (ēkas vai zemes gabals). Atsevišķos gadījumos aizdevēji ļauj ieķīlāt arī to īpašumu, kura iegādei ņem kredītu - aizdevuma neatmaksāšanas gadījumā, aizdevējs pats nomaksās atlikušo īpašuma iegādes summu, taču tas piederēs kredītdevējam. Ja klienta finansiālā situācija pēc laika ir uzlabojusies, kredītdevējs var piedāvāt ķīlu izpirkt. Populārākie kredīti, kam pieprasa ķīlu, ir:

 • patēriņa kredīts – ir aizdevēji, kuriem piedāvājumā ir arī šāds kredīts bez ķīlas. Tomēr, visbiežāk, ja izvēlētā kredīta summa ir lielāka par 5000 eiro vai klientam ir bijušas problēmas ar kredītsaistībām, patēriņa kredītam būs nepieciešama ķīla;
 • hipotekārais kredīts – piesakoties kredītam nekustamā īpašuma iegādei, ir skaidrs, ka tas būs apjomīgs un uz vairākiem gadiem. Jo lielāka aizdevuma summa, jo lielāku risku kredītdevējs uzņemas, tādēļ hipotekārais kredīts bez ķīlas nav sastopams.
 • kredīts esošo parādsaistību refinansēšanai. Daži kredītdevēji piedāvā kredītu refinansēšanas pakalpojumus. To mērķauditorija ir personas, kuras vēlas apvienot visus esošos aizdevumus vienā. Cilvēkiem ar pozitīvu kredītvēsturi ir pieejams refinansēšanas aizdevums arī bez ķīlas.


Ko darīt, ja Tev nav īpašuma, ko varētu izmantot ķīlai, taču nepieciešami papildu līdzekļi? Nebanku kredītdevēju piedāvājumā ir arī kredīti internetā bez ķīlas. Ja Tu esi maksātspējīgs un atbilsti kredītdevēja prasībām, naudas kredīts bez ķīlas ir samērā viegli pieejams – lasi tālāk un uzzini vairāk!


Ātrais aizdevums arī ir kredīts bez ķīlas


Naudas aizdevums bez ķīlas visbiežāk ir ātrais aizdevums. Tas ir tādēļ, ka ātrie kredīti bez ķīlas nav tik apjomīgi un to termiņi ir daudz īsāki nekā, piemēram, hipotekārajam aizdevumam. Ir mazāka iespēja, ka īsa termiņa laikā klienta pieteikumā norādītā finansiālā situācija krasi mainīsies. Līdz ar to aizdevēja risks ir mazāks un tas var piedāvāt klientiem draudzīgākus aizņemšanās nosacījumus. Turklāt, katra klienta atbilstība vēlamajam aizdevumam ir svarīgākais punkts pieteikuma izskatīšanā, kam mēs pievēršam lielu uzmanību! Arī aizdevums bez ķīlas tiek piešķirts tikai tiem pretendentiem, kuri atbilst mūsu pamatprasībām. Kādas tās ir? Par to tālāk!


Kādiem klientiem aizdod naudu bez ķīlas?


Katrs saņemtais pieteikums ir unikāls, tādēļ arī mēs cenšamies pielāgoties un izveidot piedāvājumu, kas atbilst konkrētā klienta iespējām. Lai gan aizdevums bez ķīlas ir standartizēts pakalpojums, ko iespējams saņemt pat tiešsaistē, mūsu mērķis ir piedāvāt tieši Tev adekvātu aizdevumu, kas palīdzēs, nevis kaitēs. Ir vairākas prasības, kurām tiek pievērsta vislielākā uzmanība, ja tiek pieteikts naudas aizdevums bez ķīlas:

 • Tev jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
 • Tev jābūt regulāriem, stabiliem, kā arī vēlamajai kredīta summai atbilstošiem ienākumiem;
 • Tev nedrīkst būt nenokārtotu kredītsaistību vai pagātnē kavētu maksājumu.


Šie punkti ļauj aizdevējam būt drošam par kredītņēmēja maksātspēju. Turklāt šo informāciju ir viegli pārbaudīt elektroniski, izmantojot dažādas valsts un privātās fizisko personu kredītvēstures datubāzes. Kredīts bez ķīlas tiek piešķirts neklātienē, un Tev nav jādodas uz mūsu biroju, lai iesniegtu pieteikumu un parakstītu līgumu – viss notiek tiešsaistē. Pateicoties interneta finanšu pakalpojumu attīstībai, kredīts bez ķīlas tiek piešķirts bez liekas kavēšanās. 


Ir pieejami arī ilgtermiņa kredīti bez ķīlas, bet pirms to ņem, salīdzini ar citiem kredītu līgumiem, kurš variants būs atbilstošs tieši Tavām vajadzībām.


Varbūt Tev rodas šaubas, ka naudas aizdevums bez ķīlas ir drošs pakalpojums? Tas, ka aizņemšanās notiek internetā, mūsdienās vairs nav nekas neparasts. Tiešsaistē pērk biļetes, apmaksā rēķinus un arī aizdod naudu bez ķīlas – galvenais ir izvēlēties uzticamu pakalpojuma sniedzēju. Tev kā klientam papildu drošību sniedz fakts, ka Vivus.lv ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Ko tas nozīmē?


Labās prakses standarts - drošības un kvalitatīva servisa garantija


Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA) apvieno nebanku kredītdevējus, kas ir apstiprinājuši “Labās prakses standartu”, kā arī “Klientu hartu”. Šie divi dokumenti nodrošina katra asociācijas dalībnieka godprātīgu pakalpojumu sniegšanu, kā arī nosaka rīcības plānu dažādās situācijās, piemēram, ja klientam aizdevuma atmaksas laikā radušās papildu finansiālas grūtības.


Naudas aizdevums bez ķīlas pieprasa drošas kreditēšanas principus

Aizdevums bez ķīlas pie LAFPA aizdevējiem ir drošs, jo tas tiek piešķirts tikai personām, kuru situācija ir šādam kredītam atbilstoša. Arī Tev ir vairākas priekšrocības, ko Vivus.lv veic saistībā ar minēto “Klientu hartu”:

 • katra potenciālā klienta pieteikums tiek izskatīts godprātīgi, mēģinot sagatavot labāko piedāvājumu. Pēc iespējas rūpīgāk kredīts bez ķīlas tiek pielāgots potenciālā aizņēmēja finanšu situācijai;
 • līguma noteikumi un informācija par kredīta atmaksu ir vienmēr atklāta. Aizdevēja mājaslapā atrodama visa informācija par kredīta nosacījumiem, kredītlīgums ir pieejams ikvienam interesentam;
 • visas darbības tiek veiktas godīgi, ētiski un taisnīgi pret katru klientu. Aizdevums bez ķīlas tiek piešķirts saskaņā ar Latvijas likumdošanas prasībām, tiek ievērotas aizņēmēja tiesības, un līguma nosacījumi netiek patvaļīgi mainīti.


LAFPA biedri vēlas nodrošināt labvēlīgu vidi, lai katrs kredīts bez ķīlas būtu laba un izdevusies pieredze. Savu daļu vari dot arī Tu - kredīts bez ķīlas ir nopietni apdomājams lēmums, tādēļ piesakies tam tikai tad, ja esi pārliecināts par savām iespējām kredītu atmaksāt laikā.


3 faktori, kas jāņem vērā pirms aizņemšanās


Naudas kredīts bez ķīlas var būt parocīgs risinājums dažādās situācijās, taču ikvienam kredīta pretendentam jāapsver visi aizdevuma “par’’ un “pret’’ faktori. Piesakies kredītam tikai tad, ja:

 • Tu esi pārliecināts, ka aizdevums bez ķīlas ir labākais risinājums;
 • papildu nauda ir vajadzīga svarīgiem mērķiem, nevis izklaidei un mirkļa iegribām;
 • ikmēneša maksājuma apjoms un kopējā atmaksas summa ir adekvāti Tavam ienākumu līmenim.


Ja šie nosacījumi ir izpildīti, naudas aizdevums bez ķīlas var būt Tev piemērots. Vivus.lv atgādina – ikviens kredīts ir nopietns solis, tāpēc aizņemies atbildīgi!


Biežāk uzdotie jautājumi


Vai ātrajiem kredītiem bez ķīlas nav nepieciešams galvojums?

Nē, lai saņemtu aizdevumu pie tāda pakalpojumu sniedzēja kā Vivus.lv nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.


Kā aizdevējs zina, ka atmaksāšu kredītu, ja neesmu neko ielicis ķīlā?

Izmantojot kredītu bez ķīlas, kā kredīta nodrošinājums tiek izmantoti kredīta ņēmēja ienākumi. Atmaksā kredītu laikus, lai nesabojātu savu kredītvēsturi!


Vai lai pieteiktos kredītam bez ķīlas, man kaut kur jāiet?

Nē, mūsdienās pieteikties ātrajam kredītam bez ķīlas vari ērti un ātri tiešsaistē.


Vai labāk aizņemties pret ķīlu vai bez tās?

Tas atkarīgs no Tevis un aizdevuma mērķa. Pret ķīlu parasti var aizņemties vairāk un ar zemākām procentu likmēm, taču gadījumā, ja nespēsi aizdevumu atmaksāt, rēķinies, ka riskē zaudēt ieķīlāto preci vai īpašumu. Saskaņā ar līguma nosacījumiem, ja parāda atmaksa tiks kavēta noteiktu dienu skaitu, kreditors var būt tiesīgs ķīlu atsavināt.


Vai varu saņemt kredītu bez ķīlas, ja man ir slikta kredītvēsture?

Iespējas saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi nav spožas. Aizdevēju interesēs ir kredīta ņēmēja kredītvēsture un maksātspēja, kas var tikt pārbaudīta pirms kredīta piešķiršanas, it īpaši ilgtermiņa kredīta gadījumā. Ja kādreiz esi ņēmis kredītu un neesi to spējis atmaksāt līgumā noteiktajā laikā un apmērā, šādi pārkāpumi var neatgriezeniski sabojāt kredītvēsturi, tieši tāpēc ņemot kredītu ir rūpīgi jāizvērtē sava spēja to atmaksāt, lai tas neatgadītos.15.6.2021
Vai Vivus.lv aizdevums ir kredīts bez ķīlas? | Vivus.lv

Foto: Pexels.com


Meklējot iespēju iegūt papildu finansiālos līdzekļus, nākas saskarties ar dažāda veida kredītiem. Daži no tiem ir īstermiņa, daži ilgtermiņa, taču vēl citiem ir nepieciešama ķīla. Kā atšķiras kredīts bez ķīlas no tāda, kam tā ir pieprasīta? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem mēs, Vivus.lv, esam apskatījuši šajā rakstā - lasi un uzzini visu, kas nepieciešams, lai izvēlētos sev piemērotāko aizdevumu un pieņemtu atbildīgu lēmumu!


Kredīts ar ķīlu ir drošības tīkls lielu aizdevumu izsniedzējiem


Ķīla – tas ir Tavs īpašums, ko Tu esi gatavs nodot aizdevēja rīcībā, ja nespēsi atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā. Tas ir kā drošības tīkls – aizdevējs var būt pārliecināts, ka caur šo ķīlu atgūs klientam izmaksāto naudas vērtību. Aizdevumi, kuriem nepieciešama ķīla, ir nopietns lēmums, kas Tavu dzīvi var ietekmēt pat uz vairākiem desmitiem gadu. Galvenās atšķirības starp kredītiem ar un bez ķīlas ir aizdevuma apjomā un termiņā:

 • Kredīts ar ķīlu ir liela apjoma aizdevums, kas var sasniegt vairākus simtus tūkstošu;
 • Šāda kredīta termiņš var būt pat 25 gadi un vairāk;
 • Īstermiņa un neliela apjoma kredītus ar ķīlu izsniedz tiem, kam pagātnē ir bijušas problēmas nokārtojot kredītsaistības un veicot maksājumus.


Debitoram nepieciešams ķīlu reģistrēt pie notāra, un tā tiek piesaistīta konkrētajam aizdevuma līgumam. Par ķīlu var kalpot gan kustamais, gan nekustamais īpašums.


Ieķīlā īpašumu tikai tad, ja esi pilnīgi drošs par kredīta atmaksu!


Visbiežāk sastopamās ķīlas ir īpašumi ar lielu vērtību - auto vai nekustamais īpašums (ēkas vai zemes gabals). Atsevišķos gadījumos aizdevēji ļauj ieķīlāt arī to īpašumu, kura iegādei ņem kredītu - aizdevuma neatmaksāšanas gadījumā, aizdevējs pats nomaksās atlikušo īpašuma iegādes summu, taču tas piederēs kredītdevējam. Ja klienta finansiālā situācija pēc laika ir uzlabojusies, kredītdevējs var piedāvāt ķīlu izpirkt. Populārākie kredīti, kam pieprasa ķīlu, ir:

 • patēriņa kredīts – ir aizdevēji, kuriem piedāvājumā ir arī šāds kredīts bez ķīlas. Tomēr, visbiežāk, ja izvēlētā kredīta summa ir lielāka par 5000 eiro vai klientam ir bijušas problēmas ar kredītsaistībām, patēriņa kredītam būs nepieciešama ķīla;
 • hipotekārais kredīts – piesakoties kredītam nekustamā īpašuma iegādei, ir skaidrs, ka tas būs apjomīgs un uz vairākiem gadiem. Jo lielāka aizdevuma summa, jo lielāku risku kredītdevējs uzņemas, tādēļ hipotekārais kredīts bez ķīlas nav sastopams.
 • kredīts esošo parādsaistību refinansēšanai. Daži kredītdevēji piedāvā kredītu refinansēšanas pakalpojumus. To mērķauditorija ir personas, kuras vēlas apvienot visus esošos aizdevumus vienā. Cilvēkiem ar pozitīvu kredītvēsturi ir pieejams refinansēšanas aizdevums arī bez ķīlas.


Ko darīt, ja Tev nav īpašuma, ko varētu izmantot ķīlai, taču nepieciešami papildu līdzekļi? Nebanku kredītdevēju piedāvājumā ir arī kredīti internetā bez ķīlas. Ja Tu esi maksātspējīgs un atbilsti kredītdevēja prasībām, naudas kredīts bez ķīlas ir samērā viegli pieejams – lasi tālāk un uzzini vairāk!


Ātrais aizdevums arī ir kredīts bez ķīlas


Naudas aizdevums bez ķīlas visbiežāk ir ātrais aizdevums. Tas ir tādēļ, ka ātrie kredīti bez ķīlas nav tik apjomīgi un to termiņi ir daudz īsāki nekā, piemēram, hipotekārajam aizdevumam. Ir mazāka iespēja, ka īsa termiņa laikā klienta pieteikumā norādītā finansiālā situācija krasi mainīsies. Līdz ar to aizdevēja risks ir mazāks un tas var piedāvāt klientiem draudzīgākus aizņemšanās nosacījumus. Turklāt, katra klienta atbilstība vēlamajam aizdevumam ir svarīgākais punkts pieteikuma izskatīšanā, kam mēs pievēršam lielu uzmanību! Arī aizdevums bez ķīlas tiek piešķirts tikai tiem pretendentiem, kuri atbilst mūsu pamatprasībām. Kādas tās ir? Par to tālāk!


Kādiem klientiem aizdod naudu bez ķīlas?


Katrs saņemtais pieteikums ir unikāls, tādēļ arī mēs cenšamies pielāgoties un izveidot piedāvājumu, kas atbilst konkrētā klienta iespējām. Lai gan aizdevums bez ķīlas ir standartizēts pakalpojums, ko iespējams saņemt pat tiešsaistē, mūsu mērķis ir piedāvāt tieši Tev adekvātu aizdevumu, kas palīdzēs, nevis kaitēs. Ir vairākas prasības, kurām tiek pievērsta vislielākā uzmanība, ja tiek pieteikts naudas aizdevums bez ķīlas:

 • Tev jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
 • Tev jābūt regulāriem, stabiliem, kā arī vēlamajai kredīta summai atbilstošiem ienākumiem;
 • Tev nedrīkst būt nenokārtotu kredītsaistību vai pagātnē kavētu maksājumu.


Šie punkti ļauj aizdevējam būt drošam par kredītņēmēja maksātspēju. Turklāt šo informāciju ir viegli pārbaudīt elektroniski, izmantojot dažādas valsts un privātās fizisko personu kredītvēstures datubāzes. Kredīts bez ķīlas tiek piešķirts neklātienē, un Tev nav jādodas uz mūsu biroju, lai iesniegtu pieteikumu un parakstītu līgumu – viss notiek tiešsaistē. Pateicoties interneta finanšu pakalpojumu attīstībai, kredīts bez ķīlas tiek piešķirts bez liekas kavēšanās. 


Ir pieejami arī ilgtermiņa kredīti bez ķīlas, bet pirms to ņem, salīdzini ar citiem kredītu līgumiem, kurš variants būs atbilstošs tieši Tavām vajadzībām.


Varbūt Tev rodas šaubas, ka naudas aizdevums bez ķīlas ir drošs pakalpojums? Tas, ka aizņemšanās notiek internetā, mūsdienās vairs nav nekas neparasts. Tiešsaistē pērk biļetes, apmaksā rēķinus un arī aizdod naudu bez ķīlas – galvenais ir izvēlēties uzticamu pakalpojuma sniedzēju. Tev kā klientam papildu drošību sniedz fakts, ka Vivus.lv ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Ko tas nozīmē?


Labās prakses standarts - drošības un kvalitatīva servisa garantija


Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA) apvieno nebanku kredītdevējus, kas ir apstiprinājuši “Labās prakses standartu”, kā arī “Klientu hartu”. Šie divi dokumenti nodrošina katra asociācijas dalībnieka godprātīgu pakalpojumu sniegšanu, kā arī nosaka rīcības plānu dažādās situācijās, piemēram, ja klientam aizdevuma atmaksas laikā radušās papildu finansiālas grūtības.


Naudas aizdevums bez ķīlas pieprasa drošas kreditēšanas principus

Aizdevums bez ķīlas pie LAFPA aizdevējiem ir drošs, jo tas tiek piešķirts tikai personām, kuru situācija ir šādam kredītam atbilstoša. Arī Tev ir vairākas priekšrocības, ko Vivus.lv veic saistībā ar minēto “Klientu hartu”:

 • katra potenciālā klienta pieteikums tiek izskatīts godprātīgi, mēģinot sagatavot labāko piedāvājumu. Pēc iespējas rūpīgāk kredīts bez ķīlas tiek pielāgots potenciālā aizņēmēja finanšu situācijai;
 • līguma noteikumi un informācija par kredīta atmaksu ir vienmēr atklāta. Aizdevēja mājaslapā atrodama visa informācija par kredīta nosacījumiem, kredītlīgums ir pieejams ikvienam interesentam;
 • visas darbības tiek veiktas godīgi, ētiski un taisnīgi pret katru klientu. Aizdevums bez ķīlas tiek piešķirts saskaņā ar Latvijas likumdošanas prasībām, tiek ievērotas aizņēmēja tiesības, un līguma nosacījumi netiek patvaļīgi mainīti.


LAFPA biedri vēlas nodrošināt labvēlīgu vidi, lai katrs kredīts bez ķīlas būtu laba un izdevusies pieredze. Savu daļu vari dot arī Tu - kredīts bez ķīlas ir nopietni apdomājams lēmums, tādēļ piesakies tam tikai tad, ja esi pārliecināts par savām iespējām kredītu atmaksāt laikā.


3 faktori, kas jāņem vērā pirms aizņemšanās


Naudas kredīts bez ķīlas var būt parocīgs risinājums dažādās situācijās, taču ikvienam kredīta pretendentam jāapsver visi aizdevuma “par’’ un “pret’’ faktori. Piesakies kredītam tikai tad, ja:

 • Tu esi pārliecināts, ka aizdevums bez ķīlas ir labākais risinājums;
 • papildu nauda ir vajadzīga svarīgiem mērķiem, nevis izklaidei un mirkļa iegribām;
 • ikmēneša maksājuma apjoms un kopējā atmaksas summa ir adekvāti Tavam ienākumu līmenim.


Ja šie nosacījumi ir izpildīti, naudas aizdevums bez ķīlas var būt Tev piemērots. Vivus.lv atgādina – ikviens kredīts ir nopietns solis, tāpēc aizņemies atbildīgi!


Biežāk uzdotie jautājumi


Vai ātrajiem kredītiem bez ķīlas nav nepieciešams galvojums?

Nē, lai saņemtu aizdevumu pie tāda pakalpojumu sniedzēja kā Vivus.lv nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.


Kā aizdevējs zina, ka atmaksāšu kredītu, ja neesmu neko ielicis ķīlā?

Izmantojot kredītu bez ķīlas, kā kredīta nodrošinājums tiek izmantoti kredīta ņēmēja ienākumi. Atmaksā kredītu laikus, lai nesabojātu savu kredītvēsturi!


Vai lai pieteiktos kredītam bez ķīlas, man kaut kur jāiet?

Nē, mūsdienās pieteikties ātrajam kredītam bez ķīlas vari ērti un ātri tiešsaistē.


Vai labāk aizņemties pret ķīlu vai bez tās?

Tas atkarīgs no Tevis un aizdevuma mērķa. Pret ķīlu parasti var aizņemties vairāk un ar zemākām procentu likmēm, taču gadījumā, ja nespēsi aizdevumu atmaksāt, rēķinies, ka riskē zaudēt ieķīlāto preci vai īpašumu. Saskaņā ar līguma nosacījumiem, ja parāda atmaksa tiks kavēta noteiktu dienu skaitu, kreditors var būt tiesīgs ķīlu atsavināt.


Vai varu saņemt kredītu bez ķīlas, ja man ir slikta kredītvēsture?

Iespējas saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi nav spožas. Aizdevēju interesēs ir kredīta ņēmēja kredītvēsture un maksātspēja, kas var tikt pārbaudīta pirms kredīta piešķiršanas, it īpaši ilgtermiņa kredīta gadījumā. Ja kādreiz esi ņēmis kredītu un neesi to spējis atmaksāt līgumā noteiktajā laikā un apmērā, šādi pārkāpumi var neatgriezeniski sabojāt kredītvēsturi, tieši tāpēc ņemot kredītu ir rūpīgi jāizvērtē sava spēja to atmaksāt, lai tas neatgadītos.¿Quieres tu primer préstamo ya?

Consigue tus primeros 300€ sin intereses ni comisiones, y devuélvelos en 30 días

Solicita tu crédito ahora

Jaunākās ziņas