Kredīti internetā – ātrs aizņēmuma veids


Kredīti internetā

Kredīti internetā – kas tas ir?

Vairumā gadījumu tie ir ātrie kredīti vai patēriņa kredīti, kā arī kredītlīnija, kas ir īstermiņa aizdevumu veidi, un to summas atšķiras. Visbiežāk iespējams aizņemties naudu līdz 1500 eiro, un tiem ir savi noteikumi. Kādi tie ir?

  1. ķīlas un galvojuma nepieciešamība. Veicot īstermiņa aizdevumus, nebūs jāieķīlā manta vai īpašums, kā arī, vairumā gadījumu, nav jānorāda galvotājs;
  2. atmaksas nosacījumi. Ja esi jaunais klients, kurš pie aizdevēja nolēmis saņemt ātro kredītu, jāatceras, ka nosacījumi tiks veidoti, vadoties pēc aizņēmuma summas un atmaksas laika. Aizņemoties, piemēram, līdz 300 eiro, un plānojot atdot aizdevumu 3 mēnešos, Tev komisijas maksa netiks piemērota, kas nozīmē, ka Tu atdosi tieši tik, cik sākotnēji aizņēmies;
  3. finansiālā situācija. Jāatceras, ka kredīti internetā, kas ir īstermiņa aizdevumi, būs jāatdod kreditētājam īsā laika posmā, tāpēc ilglaicīgas finansiālas problēmas, ja atmaksāsi aizdevumu paredzētajā termiņā, visticamāk, radīt nevarēs.

Lai arī īstermiņa aizdevumu nosacījumi ir līdzīgi, to mērķi ir krasi atšķirīgi, jo katrs no īstermiņa aizdevumiem ir paredzēts dažādām dzīves situācijām. Kādām? Par to raksta turpinājumā!

Aizņēmumi internetā visdažādākajām dzīves situācijām

Lai arī pamatojums katram ir savs, galvenokārt, tiek izcelti trīs iemesli, kāpēc cilvēki izvēlās saņemt kredītus internetā, un tie ir:

  • rēķinu segšana. Lai izvairītos no parādsaistībām, kas saistītas ar tādu rēķinu apmaksu kā elektrība, ūdens apgāde vai atkritumu apsaimniekošana, kredīti internetā var palīdzēt, taču der atcerēties, ka šāds rēķinu apmaksas plāns, visticamāk, ir iespējams vienreiz, un nav uzskatāms par ikdienišķu normu;
  • neplānotu izdevumu apmaksa. Pēkšņas svarīgas elektrotehnikas salūšanas rezultātā nereti nākas veikt aizņēmumu, jo, piemēram, saplīstot ūdens caurulēm, gaidīt līdz nākamajai algas dienai nav iespējams;
  • preču iegādāšanās. Ir situācijas, kad bez papildu līdzekļiem neiztikt, piemēram, svarīgu medikamentu iegāde vai gatavošanās skolas gaitām.

Taču svarīgāk par visu, apsverot ideju par interneta kredītu saņemšanu, ir esošās situācijas izvērtēšana. Ērtais aizdevējs Vivus.lv aicina – pirms vērsies pie banku vai nebanku aizdevējiem, izvērtē iespējas aizdevumu atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā!

SAŅEMT AIZDEVUMU