Kredīts mājokļa remontam

Kādiem mērķiem ir paredzēts kredīts remontam?

Lai gan, pēc nosaukuma spriežot, kredīti remontam ir paredzēti konkrēti mājokļa remontam, ar iegūto summu vari rīkoties pēc sirds patikas. Līdz ar to mūsu kredītu vari izmantot arī jaunu mēbeļu pirkšanai, kā daļu summas zemes gabala, dzīvokļa, stāvvietas, mājas vai citas ēkas iegādei, un tā tālāk – tas, kā naudu tērēsi, atkarīgs tikai un vienīgi no Tevis!

Kādos gadījumos patēriņa kredīts remontam ir pareizā izvēle?

Situācijas, kad var palīdzēt patēriņa kredīts remontam, ir ļoti dažādas. Lūk, četri scenāriji, kuros patēriņa kredītam teikt JĀ!

Radusies vajadzība pēc remontdarbiem, kurus nav iespējams atlikt

Reizēm dažādas likstas mūs pārsteidz nesagatavotus, taču ar tām nepieciešams tikt galā pēc iespējas ātrāk. Ja mājas jumts sācis tecēt vai vannas istabas sienu apsēdis pelējums, jārīkojas nekavējoties, lai nerastos jauni bojājumi un izdevumi. Ideālajā gadījumā šādām nebūšanām iespējams izmantot uzkrājumus, taču, ja tādu nav, patēriņa kredīts remontam ir piemērotākā izvēle.

Nepieciešama jauna sadzīves tehnika vai mēbeles

Visai lielu robu ģimenes budžetā var “iesist” arī kvalitatīvas sadzīves tehnikas un mēbeļu iegāde. Tomēr bez ledusskapja vai gultas iztikt nav iespējams, tāpēc arī šādam mērķim izmantot patēriņa kredītu remontam ir pilnībā pieņemami, lai gan minēto lietu iegāde īsti nav saistīta ar remontdarbiem. Turklāt patēriņa kredīts nereti ļauj gan sadzīves tehniku, gan mēbeles iegādāties brīžos, kad tām ir piemērota ievērojama atlaide.

Plānota zemes, mājokļa, garāžas vai citas ēkas iegāde un vajadzīga relatīvi neliela naudas summa

Lai gan šādos gadījumos parasti tiek izmantots hipotekārais kredīts, mēdz būt gadījumi, kad piemērotāks risinājums ir patēriņa kredīts; piemēram, ja vēlies iegādāties salīdzinoši nelielu un lētu zemesgabalu, dzīvokli vai garāžu, un Tev nepieciešams aizņemties relatīvi mazu naudas summu (līdz 10000 EUR). Patēriņa kredīta galvenā priekšrocība šādā gadījumā ir daudz īsāks saistību periods, kā arī fakts, ka nav nepieciešama ķīla.

Vēlme uzlabot mājokļa kosmētisko stāvokli

Kredīts remontam noder arī tad, ja mājokli vēlies padarīt mājīgāku un modernāku ar kosmētiskā remonta palīdzību. Tāpat šis pakalpojums ir piemērots gadījumos, kad par iegādāto māju, dzīvokli vai darba telpām ir pilnībā apmaksāts hipotekārais kredīts, un nu pienācis laiks interjera atsvaidzināšanai.

Kādas priekšrocības sniedz Vivus.lv kredīts mājokļa remontam?

  1. Nav nepieciešama nedz ķīla, nedz pirmā iemaksa.
  2. Iegūto naudas summu vari izmantot gan remontam, gan mēbeļu un zemes/ēku iegādei, kā arī citiem mērķiem.
  3. Naudu vari saņemt arī internetā – nav nepieciešams doties uz finanšu iestādi.
  4. Kredīta atmaksas termiņš ir relatīvi neliels, turklāt gan termiņu, gan ikmēneša maksājuma apjomu vari izvēlēties pats.
  5. Kredītam vari pieteikties arī tad, ja Tev jau ir hipotekārais kredīts vai cita veida kredītsaistības (ar noteikumu, ka maksājumi netiek kavēti un ienākumi ir pietiekoši lieli).
  6. Lai pieteiktos kredītam, pietiks ar dažām minūtēm Tava laika; arī nauda Tavā kontā nonāks jau pēc septiņām dienām.

Kredīts remontam: kam nepieciešams pievērst uzmanību pirms aizņemšanās?

Lai kredīts pēcāk neradītu lielākas vai mazākas problēmas, pirms tam piesakies, apsver visu, kas ar šo pakalpojumu saistīts!

Analizē savu finansiālo situāciju

Saņemt kredītu ir ļoti vienkārši, taču, lai problēmas nesagādātu arī tā atmaksa, pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē gan savus ienākumus (un to stabilitāti), gan izdevumus, kā atsevišķu izdevumu pozīciju ietverot arī negaidītus tēriņus. Atceries, ka kopējam kredītsaistību apjomam nevajadzētu pārsniegt 40% no ikmēneša ienākumiem.

Izvērtē remonta (vai pirkumu) nepieciešamību

Reizēm patēriņa kredīts remontam tiek izmantots situācijās, kad tas nemaz nav nepieciešams. Tāpēc, pirms piesakies kredītam, apdomā kārtīgi, vai mājokļa remonts, garāžas iegāde vai jauns mēbeļu komplekts un sadzīves tehnika ir nepieciešama tieši šobrīd. Ja kādu laiku vēl vari pagaidīt, iespējams, ir vērts veikt kaut nelielu uzkrājumu, lai aizņemties vajadzētu mazāku naudas summu un uz īsāku laika periodu. Bet, ja remonts jāuzsāk pēc iespējas ātrāk, patēriņa kredīts ir ļoti piemērots risinājums!

Iepazīsties ar kredīta nosacījumiem un līgumu

Viens no biežākajiem iemesliem, kāpēc kredīta atmaksas laikā mēdz rasties dažāda veida domstarpības un problēmas, ir pavisam elementārs – klients nav rūpīgi iepazinies ar pakalpojuma nosacījumiem. Lai no šādām situācijām izvairītos, pats pirmais solis ir rūpīga līguma izlasīšana no pirmās līdz pēdējai lapai. Ko darīt, ja kāds no līgumā iekļautajiem punktiem ir neskaidrs? Droši sazinies ar mums – mēs labprāt Tev visu sīki un smalki izskaidrosim!

Pieci visbiežāk uzdotie jautājumi par Vivus.lv kredītu remontam

1. Cik daudz naudas (un uz cik ilgu laiku) es varu aizņemties?

Aizņemties vari no 50 EUR līdz pat 10 000 EUR ar termiņu no 3 līdz 60 mēnešiem. Pieejamās naudas apjoms un atmaksas termiņš katram klientam tiek izvērtēts individuāli

2. Cik ilgā laikā nauda tiks ieskaitīta manā bankas kontā?

Naudu saņemsi 7 dienas pēc aizdevuma apstiprināšanas. Gadījumā, ja septītā diena kopš aizdevuma apstiprināšanas ir svētku diena vai brīvdiena, naudu saņemsi nākamajā darba dienā pēc tās.

3. Kādi dokumenti jāiesniedz, lai pieteiktos patēriņa kredītam remontam?

Nepieciešamības gadījumā palūgsim iesniegt dokumentus, kas norāda Tavu ienākumu apjomu.

4. Kādiem nosacījumiem man nepieciešams atbilst, lai varētu saņemt kredītu remontam?

Kredīta saņemšanai internetā Tev jābūt derīgam mobilā tālruņa numuram, e-pasta adresei un bankas kontam. Kredītu izsniedzam pastāvīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem, kuriem nav kavētu maksājumu un kredītsaistību.

5. Kādiem remontdarbiem un pirkumiem iespējams izmantot naudu, kuru esmu aizņēmies?

Naudu vari izmantot gan mājokļa remontdarbiem, gan sadzīves tehnikas, mēbeļu un citu lietu iegādei. Tāpat kredīta summa var kalpot kā daļa no maksājuma mājokļa, garāžas, zemes, biroja telpu vai citu ēku iegādei. Ja Tev nepieciešami līdzekļi mājokļa remontēšanai, iegādei vai jebkādiem cita veida mājsaimniecības izdevumiem, patēriņa kredīts remontam var lieti noderēt. Tomēr, pirms tam piesakies, rūpīgi iepazīsties ar līgumu, kā arī izvērtē savu finanšu situāciju, lai kredīta atmaksa nesagādātu nekādas grūtības!