Par Vivus.lv

Vivus.lv ir daļa no 4finance un ir viens no lielākajiem digitālajiem aizdevējiem Eiropā. Mēs palīdzam saviem klientiem brīdī, kad tas ir visvairāk nepieciešams.

Vivus.lv iestājas par atbildīgu aizņemšanos un nodrošina saviem klientiem iespēju saņemt nepieciešamos finanšu līdzekļus.

Vivus.lv piedāvā aizdevumu līdz 10 000 EUR termiņā līdz 60 mēnešiem.

Vivus.lv ir daļa no 4finance un ir viens no lielākajiem digitālajiem aizdevējiem Eiropā. Mēs palīdzam saviem klientiem brīdī, kad tas ir visvairāk nepieciešams.

Vivus.lv iestājas par atbildīgu aizņemšanos un nodrošina saviem klientiem iespēju saņemt nepieciešamos finanšu līdzekļus. Vivus.lv piedāvā aizdevumu līdz 10 000 € termiņā līdz 60 mēnešiem.

Vivus.lv saviem klientiem piedāvā

Bezmaksas pieteikuma izskatīšanu;
Individuālu apkalpošanu;
Konfidencialitāti un personas datu drošību;
Plašas iespējas aizdevuma saņemšanai un atgriešanai;
Īpašus piedāvājumus, akcijas un atlaides.

Mēs esam par:

Individuālu apkalpošanu

Katram Vivus.lv klientam tiek piedāvāts individuāls aizdevuma piedāvājums, ko izveido, pamatojoties uz klienta vecumu, kredītvēsturi un sadarbības ilgumu. Mēs konsultējam par atbildīgas aizņemšanās principiem, lai aizņēmējs pastāvīgi varētu izvērtēt savas iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ilgtermiņa attiecībām

Mēs veidojam abpusēji izdevīgu sadarbību ar visiem Vivus.lv klientiem, sniedzot pilnīgu informāciju par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, nodrošinot izdevīgus aizdevuma nosacījumus un piedāvājot individuālus risinājumus katram klientam.

Atklātu valodu

Vivus.lv klientiem visi līguma noteikumi, atmaksas nosacījumi un aizdevuma izmaksas ir skaidri izklāstītas, un tās var jebkurā brīdī apskatīties lietotāja profilā. Vivus.lv piedāvā zemas procentu likmes un pārskatāmus līguma nosacījumus.

Reģistrēšanās un aizdevuma noformēšana notiek attālināti. Katram klientam tiek izveidots unikāls lietotāja profils, kurā ērti pārskatīt informāciju par aizdevumu, aktuālajiem rēķiniem, kā arī par īpašiem piedāvājumiem, un atlaidēm no mūsu sadarbības partneriem.

Plašas atmaksas iespējas

Sava lietotāja profilā

Bankā filiālē klātienē

VAS Latvijas Pasts filiālēs

Partneri

Atbildīgs aizdevejs

Vivus.lv ir uzticams un atbildīgs aizdevējs. Mēs esam Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, un mūsu klienti var būt pārliecināti par mūsu darbību saskaņā ar godīgas biznesa prakses un ētikas principiem.

Aiznemiesatbildigi.lv

Finanšu izglītības platformā sarežģīta informācija ir skaidrota vienkāršā valodā, kas palīdz uzlabot patērētāju finanšu pratības līmeni. Platformā tiek izvietota informācija, kas informē sabiedrību par atbildīgu aizņemšanos un personīgo finanšu plānošanas nozīmi. Aiznemiesatbildigi.lv mērķis ir palīdzēt patērētājiem izvērtēt aizdevēju, kā arī sniegt iespēju lasīt regulārus, ar nozari saistītus jaunumus un ekspertu viedokļus.

Mūsu sociālā
atbildība

AS 4finance kā sociāli atbildīgam uzņēmumam svarīga ir sabiedrības attīstība un mērķtiecīgas investīcijas tās izaugsmē, tāpēc 2010. gadā tika izveidots "4finance Labie Darbi".

Arī šodien "4finance Labie Darbi" iestājas par idejām, kas veido labāku Latviju un tā ietvaros finansiāli un ar brīvprātīgo palīdzību tiek atbalstīti projekti un cilvēku iniciatīvas, kas veido atbildīgu sabiedrības attieksmi pret dzīvniekiem; veicina sabiedrības dzīves līmeņa paaugstināšanos; sekmē atbildīgu attieksmi pret dabu; sniedz atbalstu talantīgiem jauniešiem sportā, kultūrā un citās jomās, kā arī veicina aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Vivus.lv kā ilgtermiņa nebanku kredītdevēju nozareslīderis un AS 4finance zīmola pārstāvis, kam svarīga ir sabiedrības attīstība un mērķtiecīgas investīcijas tās izaugsmē, par pamata prioritātēm nosaka atbalstu, īstenojot sociālās atbildības projektus, kas veicina zaļo domāšanu un veselīgu dzīvesveidu.

Plašāka informācija par "4finance Labie Darbi": www.LabieDarbi.lv.

Mūsu sociālā atbildība

AS 4finance kā sociāli atbildīgam uzņēmumam svarīga ir sabiedrības attīstība un mērķtiecīgas investīcijas tās izaugsmē, tāpēc 2010. gadā tika izveidots "4finance Labie Darbi".

Arī šodien "4finance Labie Darbi" iestājas par idejām, kas veido labāku Latviju un tā ietvaros finansiāli un ar brīvprātīgo palīdzību tiek atbalstīti projekti un cilvēku iniciatīvas, kas veido atbildīgu sabiedrības attieksmi pret dzīvniekiem; veicina sabiedrības dzīves līmeņa paaugstināšanos; sekmē atbildīgu attieksmi pret dabu; sniedz atbalstu talantīgiem jauniešiem sportā, kultūrā un citās jomās, kā arī veicina aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Vivus.lv kā ilgtermiņa nebanku kredītdevēju nozareslīderis un AS 4finance zīmola pārstāvis, kam svarīga ir sabiedrības attīstība un mērķtiecīgas investīcijas tās izaugsmē, par pamata prioritātēm nosaka atbalstu, īstenojot sociālās atbildības projektus, kas veicina zaļo domāšanu un veselīgu dzīvesveidu.

Plašāka informācija par "4finance Labie Darbi": www.LabieDarbi.lv.

Ko mūsu klienti saka par mums

Vivus.lv palīdzēja iegādāties sev suni, kuru jau vairākus gadus meklēju un atradu brīdī, kad tuvojās svētki un nebija lieka nauda, bet sapratu, ka šis ir tieši mans suns, par kuru ļoti sapņoju. Tagad esmu laimīga, ka bija tāda iespēja, un suns ir pandēmijas laikā bijis labākais palīgs cīņā ar depresiju.
— Linda, 28 gadi
Vivus.lv palīdzēja meitai atgriezties no Dienvidāfrikas Covid-19 dēļ. 2020. gada martā tika slēgtas robežas un atcelti avioreisi. Aviokompānijas par atceltiem reisiem force majeure dēļ naudu neatdeva. Atgriešanās izmaksāja daudzas reizes dārgāk.
— Jānis, 48 gadi
Vivus.lv palīdzēja grūtā brīdī, kad tas bija nepieciešams. Paldies liels šajā pandēmijas laikā. Ceru uz turpmāko sadarbību, jo vēlos aiziet savā biznesā, un ļoti ceru, ka paliksim ar Vivus.lv sadarbībā.
— Aleksandrs, 34 gadi
Pievienot savu atsauksmi