Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija

Vivus.lv ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs. LAFPA ir sabiedriska un neatkarīga organizācija, kas apvieno 16 ārpus banku sektora uzņēmumus Latvijā. Asociācijas misija ir veidot uzticamu, sociāli atbildīgu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu kreditēšanas praksi, ko pozitīvi novērtē patērētāji un tirgu uzraugošās institūcijas, respektējot nebanku finanšu risinājumu sniegtās iespējas ikviena indivīda un sabiedrības brīvai un nodrošinātai attīstībai.

Rūpējoties par godprātīgu un drošu kreditēšanu, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedri ir parakstījuši Labās prakses standartu. Tā mērķis ir veicināt uzticamu, sociāli atbildīgu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu kreditēšanas praksi un uzlabot kredītu sniegšanas pakalpojumus.

Vienlaikus ar Labās prakses standarta apstiprināšanu asociācijas biedri vienojušies arī par Klientu hartu. Tajā ir izteikta biedru labas gribas apņemšanās, ko asociācijas biedri ievēro attiecībās ar saviem klientiem. Klientu hartā aprakstīta kārtība, kā asociācijas biedri rīkojas, izsniedzot aizdevumus, ja klientam radušās problēmas atmaksāt aizdevumu un ja klients vēlas iesniegt sūdzību.

Gadījumā, ja vēlaties saņemt papildu informāciju par savu tiesību aizsardzības iespējām, lūdzam ielūkoties: www.lafpa.lv

Ar Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociāciju saistītie dokumenti:

  • LAFPA klientu harta šeit
  • LAFPA iesniegums par personas iekļaušanu atteikumu sarakstā šeit
Pirmais aizdevums
Ienāc savā profilā, lai pieteiktos virs 420 €
Izvēlies summu
420
50 €
3000 €
Izvēlies termiņu
13mēn.
1 mēn.
24 mēn.
Ikmēneša maksājums ar atlaidi
Šis piedāvājums ir tikai paraugs. Piedāvājumu ar Tev individuāli noteiktu aizdevuma maksimālo summu vari uzzināt pēc reģistrācijas.
48.47 €
Ikmēneša maksājums bez atlaides 52.50 €
Kopējā atlaide -20%
Atlaide tiek piemērota procentu maksai uz kopējo aizdevuma periodu.
52.50 €
Izmantojot mūsu mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanasnoteikumiem.