Par Vivus.lv

Vivus.lv piedāvā aizdevumus no 50 līdz 3000 EUR uz termiņu no 1 līdz 48 mēnešiem. Veikt aizdevuma pieteikumu ir vienkārši un ātri, turklāt pozitīva lēmuma gadījumā, nauda kontā tiek ieskaitīta tikai 5 minūtēs.

Vivus.lv saviem klientiem piedāvā:

  • Bezmaksas pieteikuma izskatīšana un aizdevuma izsniegšana;
  • Individuālu apkalpošanu katram klientam;
  • Konfidencialitāti un personas datu drošību;
  • Plašas iespējas aizdevuma saņemšanai un atgriešanai;
  • Īpašus piedāvājumus, akcijas un atlaides.

Vivus.lv klientiem ir pieejamas plašas aizdevuma atmaksas iespējas:

  • Aizdevumu var atmaksāt internetā;
  • Maksājumu iespējams veikt jebkurā pasaules bankā;
  • Apmaksāt rēķinus var vairākās Latvijas Pasts filiālēs visā Latvijā.

Reģistrēšanās un aizdevuma noformēšana notiek internetā. Katram klientam tiek izveidots unikāls lietotāja profils, kas ļauj ērti pārskatīt informāciju par aizdevumu, aktuālos rēķinus un uzzināt par īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm. Lai saņemtu aizdevumu, jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai parādsaistībām.

Mēs esam par individuālu apkalpošanu

Katram Vivus.lv klientam tiek piedāvāts individuāls aizdevuma piedāvājums, ko izveido, pamatojoties uz vecumu, kredītvēsturi un sadarbības ilgumu. Papildus mēs arī konsultējam par atbildīgas aizņemšanās principiem, lai aizņēmējs pastāvīgi varētu izvērtēt savas iespējas atmaksāt aizdevumu.

Mēs esam par ilgtermiņa attiecībām

Mēs vēlamies veidot abpusēji izdevīgu sadarbību ar visiem Vivus.lv klientiem, sniedzot pilnīgu informāciju par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, nodrošinot izdevīgus aizdevuma nosacījumus un piedāvājot individuālus risinājumus katram klientam.

Mēs runājam atklātu valodu

Vivus.lv klientiem visi līguma noteikumi, atmaksas nosacījumi un aizdevuma izmaksas ir skaidri izklāstītas, un tās var jebkurā brīdī apskatīties lietotāja profilā. Mums nav zemūdens akmeņu vai slēptu līguma punktu, kas rakstīti ar maziem burtiem. Tas ir mūsu interesēs – mums ir svarīgi, lai Tu pie mums atgrieztos.

Pirmais aizdevums
Ienāc savā profilā, lai pieteiktos virs 420 €
Izvēlies summu
420
50 €
3000 €
Izvēlies termiņu
13mēn.
1 mēn.
24 mēn.
Ikmēneša maksājums ar atlaidi
Šis piedāvājums ir tikai paraugs. Piedāvājumu ar Tev individuāli noteiktu aizdevuma maksimālo summu vari uzzināt pēc reģistrācijas.
48.47 €
Ikmēneša maksājums bez atlaides 52.50 €
Kopējā atlaide -20%
Atlaide tiek piemērota procentu maksai uz kopējo aizdevuma periodu.
52.50 €
Izmantojot mūsu mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanasnoteikumiem.