Par Vivus.lv

Vivus.lv piedāvā aizdevumus no 50 līdz 10,000 EUR uz termiņu no 3 līdz 60 mēnešiem. Veikt aizdevuma pieteikumu ir vienkārši, turklāt pozitīva lēmuma gadījumā, nauda kontā tiek ieskaitīta 7 dienu laikā.

Vivus.lv saviem klientiem piedāvā:

  • Bezmaksas pieteikuma izskatīšana un aizdevuma izsniegšana;
  • Individuālu apkalpošanu katram klientam;
  • Konfidencialitāti un personas datu drošību;
  • Plašas iespējas aizdevuma saņemšanai un atgriešanai;
  • Īpašus piedāvājumus, akcijas un atlaides.

Vivus.lv klientiem ir pieejamas plašas aizdevuma atmaksas iespējas:

  • Aizdevumu var atmaksāt internetā;
  • Maksājumu iespējams veikt jebkurā pasaules bankā;
  • Apmaksāt rēķinus var vairākās Latvijas Pasts filiālēs visā Latvijā.

Reģistrēšanās un aizdevuma noformēšana notiek internetā. Katram klientam tiek izveidots unikāls lietotāja profils, kas ļauj ērti pārskatīt informāciju par aizdevumu, aktuālos rēķinus un uzzināt par īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm. Lai saņemtu aizdevumu, jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai parādsaistībām.

Mēs esam par individuālu apkalpošanu

Katram Vivus.lv klientam tiek piedāvāts individuāls aizdevuma piedāvājums, ko izveido, pamatojoties uz vecumu, kredītvēsturi un sadarbības ilgumu. Papildus mēs arī konsultējam par atbildīgas aizņemšanās principiem, lai aizņēmējs pastāvīgi varētu izvērtēt savas iespējas atmaksāt aizdevumu.

Mēs esam par ilgtermiņa attiecībām

Mēs vēlamies veidot abpusēji izdevīgu sadarbību ar visiem Vivus.lv klientiem, sniedzot pilnīgu informāciju par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, nodrošinot izdevīgus aizdevuma nosacījumus un piedāvājot individuālus risinājumus katram klientam.

Mēs runājam atklātu valodu

Vivus.lv klientiem visi līguma noteikumi, atmaksas nosacījumi un aizdevuma izmaksas ir skaidri izklāstītas, un tās var jebkurā brīdī apskatīties lietotāja profilā. Mums nav zemūdens akmeņu vai slēptu līguma punktu, kas rakstīti ar maziem burtiem. Tas ir mūsu interesēs – mums ir svarīgi, lai Tu pie mums atgrieztos.

Rūpes par vidi

Vides jautājumi gan pasaulē, gan Latvijā kļūst arvien aktuālāki – globālajām klimata izmaiņām, bioloģiskās daudzveidības apsīkumam un resursu nepietiekamībai ir pieaugoša ietekme uz sabiedrības labklājību, tostarp arī Vivus.lv klientiem.

Reaģējot uz šo jautājumu nenoliedzamo aktualitāti un nozīmīgumu visai sabiedrībai, kā arī apzinoties, uzņemoties atbildību un rūpējoties par uzņēmējdarbības rezultātā radīto ietekmi uz vidi, uzņēmumam ir izstrādāta vides politika 2017.- 2020. gadam, kurā noteikti sasniedzamie mērķi, lai šo ietekmi samazinātu.

Uzņēmuma radītā ietekme uz vidi, galvenokārt, saistīta ar resursu patēriņu savas pamatdarbības nodrošināšanai – elektroenerģijas, siltumenerģijas un ūdens patēriņš, kā arī uzņēmējdarbības procesā rādīti atkritumi.Vides politikā iekļautās aktivitātes ir koncentrētas uz izmantoto resursu patēŗiņa samazināšanu, ietekmes radīto faktoru apzināšanu un darbinieku izglītošanu vides jautājumos.

Ilgtermiņa mērķis ir uzņēmuma darbības izraisītās ietekmes uz apkārtējo vidi samazināšana.

Vivus.lv uzskata, ka pārdomāta un uz apkārtējās vides saglabāšanu vērsta darbība ir gan sava biznesa, gan uzņēmuma klientu, gan valsts interesēs. Uzņēmums ir ieinteresēts pastāvīgi uzlabot savu sniegumu vides aizsardzības jomā un pilnveidot savu vides politiku.

Pirmais aizdevums
Ienāc savā profilā, lai pieteiktos virs 7000 €
Izvēlies summu
Naudas izmaksa tiks veikta 7-10 dienu laikā. Pēc līguma noslēgšanas Jums būs iespēja ierosināt grozījumus līgumā, mainot izmaksas datumu (izmaksa notiks 5 minūtēs). Par grozījumu izskatīšanu tiks piemērota maksa atbilstoši cenrādim.
50 €
10000 €
Izvēlies termiņu
mēn.
3 mēn.
48 mēn.
Izvēlies summu
Naudas izmaksa tiks veikta 7-10 dienu laikā. Pēc līguma noslēgšanas Jums būs iespēja ierosināt grozījumus līgumā, mainot izmaksas datumu (izmaksa notiks 5 minūtēs). Par grozījumu izskatīšanu tiks piemērota maksa atbilstoši cenrādim.
50 €
10000 €
Izvēlies termiņu
mēn.
3 mēn.
48 mēn.
Ikmēneša maksājums
Šis piedāvājums ir tikai paraugs. Piedāvājumu ar Tev individuāli noteiktu aizdevuma maksimālo summu vari uzzināt pēc reģistrācijas.
62.56 €
Aizdevuma izsniegšanas komisija mēnesī
0 €
Izmantojot mūsu mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanasnoteikumiem.
ChatBot