Vivus.lv
Summa
Maksimāli 2000 Latu
Termiņš mēnešos
Maksimāli 36 mēneši
Pieteikties
In progress
Aizdevuma summa:
Ikmēneša maksājums:
50.00
55.00

Klientu atsauksmes par Vivus.lv

„Esmu ļoti apmierināta, ka izvēlējos vivus.lv: ātri un vienkārši. Prieks, ka var grūtā situācijā aizņemties tik, cik vajag. Cik zinu ar citām tā nav, viss notiek lēni, jūs esat vislabākie, ka palīdzat cilvēkiem, ja ir naudas problēma. Vēlreiz paldies un lai vairāk pēc palīdzības cilvēki grieztos pie jums. Veiksmīgu jums dienu.”

Ar cieņu, Renāte.

„Steidzami bija vajadzīga nauda neparedzētu rēķinu apmaksai. Apsvēru aizņemties naudu no līdzīgiem aizdevējiem, bet izvēlējos Vivus.lv, jo pie Jums aizņemties bija visvienkāršāk un ātrāk – tieši tas, kas tai brīdi bija nepieciešams!”.

Inese.
„Aizdevums man bija nepieciešams, lai iziet automašīnai tehnisko apskati. Es esmu apsvērusi aizņemties vēlreiz, bet šobrīd manas iespējas atmaksāt nav tik reālas, tāpēc atlikšu uz vēlāku laiku. Pie jums aizņēmos, jo tas ir ātri un ērti. Nav jāiet uz banku un jāstāv rindā. Varu to izdarīt kad vien vēlos un kur vien vēlos.”
Klinta.
„Tā kā strādāju kā individuālais komersants, nauda bieži aizkavējas, tāpēc, lai iztiktu līdz algai, nepieciešams aizdevums. Apsvēru citas aizņemšanas iespējas, bet neatbalstu aizņemšanos no radiniekiem vai draugiem. Uzskatu, ka ar tuviniekiem nav labi ielaisties naudas attiecībās. Tas tikai var sabojāt labas attiecības.”
Leons.
„Labdien. Esmu loti apmierināta ar jūsu pakalpojumu. Aizdevums bija nepieciešams mašīnas remontam, tuvojas brīvdienas un mašīna saplīsa. Aizņēmos jau trešo reizi. Aizņemos, jo zinu, ka spēšu atdot. Pie Jums aizņemties ir loti viegli un bez visādām dīvainām prasībām, tas arī atvieglo visu padarīšanu. Ar lielāko prieku piesaistu arī savus draugus.”.
Ar cienu, Marija!!!

„Tā kā tikko atradu darbu un sāku strādāt Rīgā, nebija vietas kur palikt, bija nepieciešams izīrēt dzīvokli, taču kā zināms ir nepieciešams maksāt avansu, kā arī par pašu pārvākšanos ir nepieciešama nauda, tādēļ izlēmu aizņemties līdz pirmajai algai nelielu summu, lai varētu iesākt dzīvi Rīgā. Tā kā bankas nedod kredītu bez pamatojuma, tādēļ nekur citur pat nebija iespējās aizņemties, tā kā arī radiem naudas nav daudz šajos juku laikos, tad tiešām citas iespējas nebija. Vivus.lv bija vienīgā iespēja aizņemties ātri un izdevīgi, tieši laikā, lai varētu iesākt dzīvi lielajā Rīgā.”

Jānis.
Uzzini vairāk – kāpēc aizņemties no Vivus.lv